FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ
 
 
             ​5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 39. Maddesi, 5018 Sayılı mali yönetim kontrol kanununun 41. maddesi ve faaliyet raporları hazırlanmasına ilişkin yönetmelik doğrultusunda hazırlanan İl Özel İdaresinin 2018 yılı faaliyet raporu; Genel Sekreter vekili, Genel Sekreter Yardımcısı ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu İl Genel Meclisi Mart ayı toplantısında görüşülerek karara bağlandı. 
 
        İl Özel İdaresi Genel Sekreteri vekili Nazif YILMAZ, yapılan çalışma ve faaliyetlerle ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulunarak, 2018 Yılı Faaliyet Raporu sunumunu yaptı ve meclis üyelerinin sorularını cevaplandırdı.
        
      İl Genel Meclis Başkanı Halil ŞAHBAZ, "İl Genel Meclisimiz, İdaremizle işbirliği içinde uyumlu bir çalışma sergileyerek, hizmet verdiğimiz kamu ve vatandaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret göstermekte, sürekli iyileşmeyi ve hizmet standardını yükseltmeyi hedeflemektedir. İlimizin gelişimine katkıda bulunmak için çalışan İl Genel Meclisi üyelerimiz ile İdaremizin Genel Sekreter vekiline, her kademedeki kıymetli çalışanlarına şahsım ve İl Genel Meclisi Üyeleri adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
 
        Faaliyet raporu, toplantıya katılan meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.
 
 
 
 
 
 
 
Web Master Sadettin KILINÇASLAN
e-Posta : 
sadettin.kilincaslan@icisleri.gov.tr
YOZGAT İL ÖZEL İDARESİ
Aşağı Nohutlu Mah. Sakarya Caddesi Güneş Sokak
0 354 212 10 48 - 212 10 37 / Fax : 0 354 212 12 57
Tüm Hakları Saklıdır © 2016