BELEKCEHANLILAR MEMNUN OLACAKLAR
 
 
        Akdağmadeni Belekcehan kasabasının yolları tamamlanarak belde halkının hizmetine sunuldu.
 
        Yozgat Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, Vali Kemal Yurtnaç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muammer Yanık, İl Genel Meclis Başkanı Halil Şahbaz ve İl Genel Meclis Üyeleri sıcak asfaltı tamamlanarak hizmete açılan Belekcehan Kasabası yolunda incelemede bulundular.
 
        Daha sonra Belekcehan Belediyesini ziyaret eden protokol üyeleri kasaba halkı ile bir araya geldi.
 
        Yozgat Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, beldeye ulaşım sağlanan yolun ve belde içerisinde yapılan asfalt çalışmasının belde ve yöre halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.
 
        Vali Kemal Yurtnaç ise İl Özel İdaresi tarafından yapılan yolun birinci sınıf bir yol olduğunu, Yozgat’taki borçsuz belediyelerden bir tanesi olan Belekcehan’a yakışır nitelikte olduğunu söyledi.
 
        Bu yolu kullanacak olan vatandaşların kazasız belasız bir şekilde kullanmaları temennisinde bulunan Vali Yurtnaç, belde halkına ve yolu kullanacak olanlara hayırlı olmasını diledi.
 
        Belekcehan Kasabası halkı ise yollarının yapılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.
 
 
 
 
 
Web Master Sadettin KILINÇASLAN
e-Posta : 
sadettin.kilincaslan@icisleri.gov.tr
YOZGAT İL ÖZEL İDARESİ
Aşağı Nohutlu Mah. Sakarya Caddesi Güneş Sokak
0 354 212 10 48 - 212 10 37 / Fax : 0 354 212 12 57
Tüm Hakları Saklıdır © 2016